نرده پله – درب ثامن نرده های راه پله فرفورژه


پله برای نرده

نرده راه پله یکی از عناصر اساسی ساختمان است. در سالهای اخیر انواع نرده های راه پله طراحی و تولید شده است. نرده های پله را می توان با توجه به مصالح مورد استفاده به دو دسته اصلی تقسیم کرد. نرده های پله برای ساختمانهای بلند و گروهی دیگر از نرده های پله برای ساختمانهای دو قسمتی یا ساختمانهایی با نرده پله در ساختمان ، نرده پله دوبلکس، نرده پله دوبلکس، نرده پله مارپیچ با هم خم شدن پله ها از آنها در ویلاها استفاده می شود. نرده های صاف پله بیشتر در ساختمانهای بلند استفاده می شود که بر ظاهر و ظاهر داخلی تأثیر نمی گذارد. هنگام برنامه ریزی و ساخت انواع نرده راه پله ، سعی می کنیم از طرح های ساده تر و مدرن تری استفاده کنیم. همانطور که قبلاً ذکر شد ، ویلا ها دو طبقه و کم ارتفاع هستند نرده پله گرد که در نرده پله منحنی در نیاز ، امکان طراحی و طراحی نرده پله دو طرفه یک امر تخصصی است که می تواند فضای داخلی ساختمان را تا حد زیادی تغییر دهد.

گروه تولیدی ثامن درب بیش از 15 سال است که در زمینه طراحی و تولید انواع نرده پله تخصص دارد. تنوع زیاد نرده های پله این ادعا را تأیید می کند. اگر می خواهید از مشاوره رایگان استفاده کنید ، می توانید در ساعات اداری با شماره 56586755-021-57 تماس بگیرید. در ساعات غیر رسمی ، با شماره تلفن های 09123403540 و 09124403540 به مردم عزیز پاسخ خواهید داد. در سال 1400 بیش از 5 مدل نرده راه پله لوکس و نرده پله لوکس طراحی و اجرا شد و تصاویر این نرده پله در محل آنلاین منتشر می شود. به نرده پله برای درهای ثامن

نرده های راه پله فرفورژه

نرده های راه پله از جنس فرفورژه

نرده راه پله لوکس

نرده راه پله فرفورژه ثامن

نرده راه پله و اهمیت آن در ساختمان

علاوه بر ساختمانهایی که دارای نرده پله در داخل ساختمان هستند ، مانند ساختمانهای دو طبقه و ویلاهایی که از پله های گرد یا نرده های پله منحنی استفاده می کنند ، ساختمانهای بلندمرتبه و ساختمانهای اداری نیز به موارد خاصی مانند ارتفاع پله ها از هر کدام نیاز دارند. دیگر. در طول نرده ، ارتفاع نرده پله و رعایت استانداردهای لازم برای جلوگیری از هرگونه ورطه با نرده. در این مقاله سعی می کنیم شما را با نحوه محاسبه نرده راه پله و مواد اولیه آشنا کنیم.

نرده راه پله Cnc

نرده راه پله لیزری

نرده پله دوبلکس

نرده راه پله زیبا

نرده راه پله لوکس

نرده های راه پله از جنس فرفورژه

نرده راه پله لوکس

نرده های راه پله لوکس می توانند نقش اصلی را در دکوراسیون داخلی ساختمان ایفا کنند. نقش نرده های پله گرد ، نرده پله دوبلکس و نرده راه پله داخلی بسیار برجسته است. سبک های مختلف نرده راه پله در طول سالها افزایش یافته و در دو سبک نرده راه پله مدرن و نرده پله لوکس تغییر بیشتری کرده است ، اما البته حساسیت به ایمنی نرده های پله بسیار بیشتر از قبل شده است. بیشتر طراحان روی نمای حصار تمرکز می کنند. مهمترین عنصری که بر زیبایی پله ها تأثیر می گذارد نرده است ، بنابراین انتخاب نرده مناسب بسیار مهم و ضروری است.

نرده راه پله لوکس

نرده راه پله لوکس

قیمت نرده پله

انواع نرده های پله با استفاده از مواد مورد استفاده تعیین می شود. قطعات قالب بندی شده از چدن یا آلومینیوم در ساخت نرده پله استفاده می شود. البته قیمت نرده های فرفورژه ساخته شده از آهن فرفورژه ارزانتر از انواع مشابه است. قطعات کوچک و متوسط ​​تا 30 سانتی متر را می توان با ریخته گری چدن ساخت ، در حالی که قطعات بزرگتر به دلیل وزن زیاد از آلومینیوم ریخته می شوند. قطعات آلومینیومی جعلی گرانتر از چدن هستند. قیمت نرده های پله بستگی به نوع مصالح بکار رفته در نرده های پله ساختمان دارد.

وزن نرده پله

به طور کلی نمی توان عدد معینی را به عنوان وزن استاندارد نرده پله تعیین کرد. نرده های پله باید طوری طراحی شوند که پس از نصب و اتصال روی پله ها دچار ارتعاش نشوند. نرده های ارتعاشی راه پله غیر استاندارد هستند و مطمئناً راننده در محاسبات طولی و عرضی نرده های پله اشتباه کرده است.

نرده پله فوق لوکس

نرده پله دوبلکس

  1. جوشکاری نرده های پله ، به ویژه نرده های پله گرد و نرده پله دوبلکس که در داخل خانه نصب شده اند را انجام دهید و از جوشکاران بی تجربه و افرادی که در نصب نرده پله تخصص ندارند برای کاهش هزینه ها استفاده نکنید. نرده های پله های فرفورژه دارای استاندارد خاصی هستند و می توان آنها را با قطعات پروفیل جوش داد ، به همین دلیل بسیاری تصور می کردند که نصب نرده راه پله بسیار ساده است.
  2. نقاط ضمیمه و پست هایی که نرده را پشتیبانی می کنند یکی از مهمترین قسمت های نرده پله است ، بنابراین هنگام ساخت پله ، حتماً از نکات راهکار متخصصان و شرکت های تخصصی برای نرده پله برای نصب اتصالات استفاده کنید. با توجه به حساسیت این قسمت از نرده پله ، تیم تولیدی ثامن درب بازدیدها و مشاوره های رایگان را در اختیار شما عزیزان قرار داده است. در نسخه های جدید نرده های پله ، انواع مختلف پایه ستون به کف و دیوارها جوش داده شده و با روکش پوشانده شده است. برخی پوشیده شده اند.
نرده ها-پله ها-آهن-فرفورژه

نرده راه پله چدن فرفورژه طلایی

3- فاصله استاندارد قطعات مورد استفاده در داخل نرده پله نباید از 11 سانتی متر تجاوز کند ، این فاصله مطابق با استانداردهای بین المللی محاسبه شده است به طوری که کودکان نمی توانند سر و گردن خود را از قسمتی از نرده پله بلند کنند. مراقب باشید ، زیرا نرده پله محافظ فیزیکی پرتگاه است و نصب نرده پله همیشه ایمنی را تامین می کند ، خطر سقوط از راه پله را جدی بگیرید. پله برای نرده

تیم تولیدی ثامن درب با توجه به دانش فنی پرسنل و امکانات ، انواع نرده های راه پله ایمن و استاندارد را طراحی و تولید کرده است ، مانند دستگاه های تراشکاری ، ریخته گری و برش لیزری ، قطعات لوکس و فرفورژه مدرن که انواع مختلف را بیشتر معرفی می کند. برای ساخت نرده پله ساختمان. هدف از نصب نرده پله حفظ ایمنی و جلوگیری از سقوط از ارتفاع است.

نرده-ساده راه پله

نرده های پله با توجه به کاربر به سه دسته اصلی تقسیم می شوند.

  • نرده راه پله ساده
  • نرده پله گرد
  • نرده راه پله را خم کنید

نرده راه پله ساده نرده پله طلایی

نرده راه پله ساده

معمولاً از پروفیل و قوطی ساخته می شود. نرده های ساده راه پله بیشتر برای ساختمانهای بلند و ساختمانهای دارای آسانسور استفاده می شود. تصور عمومی بر این اصل استوار است که نرده ساده راه پله فقط با قوطی و پروفیل ساخته می شود. امروزه قطعات و براکت های فرفورژه زیباتر هستند و می توانند جایگزین مناسبی برای طراحی مرکز به جای پروفیل باشند. در زیر تصاویر مختلفی از انواع نرده های راه پله را در سایت مشاهده خواهید کرد.

نرده پله گرد

نرده پله گرد

در ویلاها یا ساختمانهای دو طبقه ، نرده های راه پله تاثیر مستقیمی بر فضای داخلی و دکوراسیون ساختمان دارد. در حین ساخت و طراحی نوع نرده پله گرد یا نرده پله مارپیچ علاوه بر قابلیت های پیشرفته مانند دستگاه های برش لیزری ، دستگاه های جوش CO2 و اجاق های رنگ الکترواستاتیک ، استفاده از خلاقیت و نظرات کارشناسان در دکوراسیون ساختمان یکی از مهمترین عوامل زیبایی نرده های پله گرد برای ساختمان های دو طرفه است. به

نرده راه پله لوکس

نرده های راه پله مدرن

نرده پله فوق لوکس

راه پله مارپیچ

ابعاد و انواع نرده برای پله های گرد

ابعاد انواع پله های گرد ، پله های دوبلکس ، پله های مارپیچ ، نرده پله گردان و پله های مارپیچ در ساختمان های مختلف متفاوت است. در این قسمت ابعاد و استانداردهای نرده راه پله را به شما معرفی می کنیم. نرده های پله های فرفورژه را می توان با درهای پارکینگ چدنی ، درهای فرفورژه تنظیم کرد.

نرده های راه پله فرفورژه

نرده های راه پله فرفورژه

نرده های راه پله فرفورژه

نرده راه پله دو محوره

با نرده های راه پله دو محور ، بهتر است ابعاد شعاع داخلی پله ها را حداقل به 55 سانتی متر محدود کنید. برای یک پله با شعاع خارجی 250 سانتی متر و عرض پله 100 سانتی متر ، وزن تقریبی هر متر تقریباً 100 کیلوگرم است. مصالح به کار رفته در نرده پله دو محور ، ورق ، پروفیل 40 * 40 برای کف راه پله و ورق 10 میلی متر برای صفحات جانبی است.

نرده راه پله لوکس طلایی

نرده های فرفورژه ثامن

نرده راه پله دو محوره

از نرده پله جعبه دو محور ، وزن هر متر حدود 140 کیلوگرم ارتفاع دارد. شعاع بیرونی 250 سانتی متر و عرض پله ها 100 سانتی متر است. مصالح استفاده شده در این نوع نرده راه پله بسته به نوع ساختمان و فضای داخلی ساختمان متفاوت است. ضخامت برگهای جانبی نرده پله 4 تا 6 میلی متر و صفحات روکش نرده پله 4 میلی متر است. مشخصات مصرف کننده برای کفپوش پله 40 * 40 است. نرده پله از آهن فرفورژه نرده فلزی برای پله نرده های فلزی زیبا برای پله نرده های فرفورژه از پله نرده پله Samen

نرده پله گرد

نرده پله فرود (نرده پله در محور مرکزی)

شعاع داخلی این نوع نرده های پله گرد نباید کمتر از 85 سانتی متر باشد. وزن تقریبی این نوع نرده پله 115 کیلوگرم است. این نوع نرده پله برای پله هایی با شعاع 250 سانتی متر و عرض 100 سانتی متر مناسب است. پانل جانبی این نوع نرده پله گرد 6 میلی متر است. پوشش کف نباید کمتر از 4 میلی متر باشد.

نرده های راه پله فرفورژه

نرده پله تک لنگه

شعاع داخلی حصار مخروطی تک محوری بین 70 تا 85 سانتی متر است. شعاع خارجی این نوع نرده پله 150 سانتی متر است. وزن تقریبی این نوع نرده پله حدود 90 کیلوگرم است. برای ورق های جانبی ، ورق های 4 میلی متر تا 8 میلی متر مورد نیاز است. ضخامت دال کف 4 میلی متر و نوع پروفیل مورد استفاده 40 60 60 سانتی متر است. نرده های راه پله تک لنگه بیشتر به عنوان نرده پله برای ساختمان های اداری استفاده می شود.

نرده پله برای درهای ثامن

نرده پله روی محور بریده شده است

یک پله گرد با محور برش خورده برای پله هایی با شعاع 95 تا 115 سانتیمتر مناسب است. وزن تقریبی هر متر از ارتفاع نرده پله گرد محور مرکزی برش 95 کیلوگرم است. عرض مناسب برای این نوع نرده پله 100 سانتی متر است. مصالح به کار رفته در این نوع نرده پله لوله های ضخامت 8 میلی متر و ورق های جانبی 4 میلی متر است.نوع پروفیل برای اکثر نرده های پله 40 * 40 و 60 * 40 است.

نرده های راه پله فرفورژه نرده راه پله لوکس

نرده پله در اطراف محیط

نرده پله در اطراف لوله با نوار محیطی یا نرده مارپیچی حدود 75 تا 95 سانتی متر است. مواد مورد نیاز برای این نوع نرده یک راه پله لوله با قطر 90 میلی متر با ورق های 4 میلی متر برای محافظت از جانبی است. سه پروفیل 20 در 30 نیز برای کف پله مورد نیاز است به طور کلی مصالح نرده راه پله بستگی به شرایط و نوع دکوراسیون دارد. در تمام نرده های پله می توانید از قطعات بسیار زیبا و جذاب آهن فرفورژه استفاده کنید. با قطعات زیبا و جدید ساخته شده از آهن فرفورژه می توانید انواع نرده های پله را بسازید. مهمترین مزیت استفاده از قطعات فرفورژه اعم از نرده یا قطعات خمیده فرفورژه ، به موقع بودن سبک ها ، قابلیت رنگ آمیزی بسیار بالا ، سبکی و زیبایی نرده های فرفورژه است.


منتشر شده در
دسته‌بندی شده در Uncategorized

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.