محافظ شاخ گوزنی – تولید محافظ شاخ گوزنی 09121431055


محافظ شاخ گوزن

حصار شاخ گوزنی اولین مدل محافظ دیوار است که به دلیل میله های تیز و برنده متفاوت و کاربردی تر از سایر نرده های دیواری است. با توجه به محبوبیت شاخ گوزن ، بسیاری از این نوع حصار استقبال می کنند. در این مقاله می خواهیم نحوه ساخت و نصب شاخ گوزن را به شما معرفی کنیم.

مهمترین مشکلی که خریداران شاخ گوزن هنگام خرید با آن روبرو می شوند ، قیمت های متفاوت و ویژه ارائه شده توسط فروشندگان و مشاوران است. تولید حفاظت شاخ شاغل یک کار تخصصی است ، بنابراین خریدار باید از اصطلاحات اولیه مانند استفاده کند تراکم، جاشco2، رنگ الکترواستاتیک با هم آشنا بشیم. این عوامل به همراه وزن بر متر طول محافظ گوزن می تواند به شما در انتخاب محافظ گوزن با قیمت واقعی کمک کند.

حفاظت شاخ گوزن و مشخصات اولیه

تراکم سپر شاخ گوزنی: تعداد میله های استفاده شده در هر تخته دو متری را نرده شاخ گوزنی می نامند. در صورت خرید نرده شاخ گوزنی از سازنده ، تراکم شاخ گوزن محدود نیست. معمولاً از تراکم 8 تا 13 برای محافظ شاخ گوزن استفاده می شود. تراکم و تعداد میله های اصلی در حفاظت از شاخ گوزن بسیار مثر است.

از جوشکاری استفاده کنیدco2 در تولید شاخ گوزن: جوش CO2 نوعی جوش صنعتی است که برای اتصال قطعات ناهموار فلزی مورد استفاده قرار می گیرد. با توجه به اینکه در هر متر حفاظت شاخ گوزن حدود 150 نقطه جوش وجود دارد ، استفاده از جوش CO2 ضروری است. به دلیل افزایش بیش از حد قیمت دستگاه جوش CO2 ، برخی از تولید کنندگان متوسط ​​از جوشکاری الکترود در ساخت محافظ شاخ گوزن استفاده می کنند. مهمترین اشکال استفاده از الکترود این است که آویزهایی به نام جوش باقی می گذارد که از رنگ آمیزی مناسب جلوگیری می کند.

رنگ پودری الکترواستاتیک:علاوه بر رنگهای مایع معمول ، نوعی رنگ پودری نیز وجود دارد که با استفاده از تفنگ اسپری پودر را روی سطح مورد نظر می پاشد و سطح فلز داخل فر را در دمای 220 درجه می پوشاند. رنگ پودری نیز به دلیل استفاده و سم پاشی با رنگ الکترواستاتیک مشهور است. از آنجا که رنگهای مایع در برابر نور خورشید و رطوبت مقاوم نیستند ، استفاده از اجاق شاخ گوزنی بهترین گزینه است.

در بالا ، تا آنجا که ممکن است ، شرایط متداول در تولید حفاظت از شاخ گوزن را توضیح داده ایم. ما به طور کامل توضیح دادیم که محافظ شاخ گوزنی نسل جدیدی از نرده های دیواری است و از ایمنی بالایی در مقایسه با سایر محافظ ها برخوردار است که در صورت تمایل می توانید در این قسمت بخوانید. امنیت داخلی و خارجی ساختمان

در این مقاله ، ما بیشتر تمایل به نوشتن مقالاتی در مورد کیفیت ، قیمت و روش خرید شاخ گوزن داریم. نکات مهمی که هنگام خرید شاخ گوزن باید رعایت کنید عبارتند از: وزن ، نوع رنگ و حفاظت از شاخ گوزنبه شاید در این قسمت این س forال برای شما ایجاد شود که تراکم حفاظت از گوزن بر قیمت حفاظت از گوزن تأثیر نمی گذارد؟ باید بدانید که تراکم محافظ گوزن فقط نامی برای انتخاب نوع محافظ آهو نیست. با توجه به اینکه حفاظت از شاخ شاخه یک محصول ثبت شده نیست و هر سازنده نوع و مدل خاصی از شاخ را تولید می کند ، اگرچه فرض بر این است که دو سازنده از یک نوع تقویت کننده استفاده می کنند ، تعداد قطعات باعث می شود وزن شاخ بیشتر باشد یا کمتر ، که البته تأثیر قابل توجهی بر قیمت حفاظت از شاخ گوزن خواهد داشت.

محافظ شاخ گوزن

محافظ شاخ گوزن

عوامل م theثر بر قیمت حفاظت شاخ:

وزن محافظ شاخ گوزنی

مهمترین قسمتی که خریدار هنگام پرس و جو در مورد محافظ آهو باید به آن توجه کند وزن هر متر محافظ گوزن است. محافظ شاخ گوزن از آرماتور ساخته شده است. نحوه خرید یراق آلات به صورت کیلویی و نحوه فروش شاخ گوزن بر حسب متر ، این که محصول به متر فروش می رود قطعاً وزن مواد اولیه است ، بیشترین تاثیر را بر قیمت محافظ شاخ دارد. یکی از دلایلی که هنگام پرسیدن قیمت ، خریدار را گیج می کند ، عدم پرس و جو در مورد وزن هر متر محافظت از شاخ گوزن است. بنابراین ، هنگام پرسیدن قیمت ، به طور همزمان به قد ، چگالی و وزن اشاره می شود.

مثال: قیمت شاخ گوزنی با ارتفاع 100 سانتی متر و تراکم 10 ردیف چقدر است؟ پس از دریافت قیمت محافظ شاخ گوزن ، ما قطعاً وزن هر متر طول را می پرسیم. این بهترین راه برای اطلاع از قیمت است. هنگام انتخاب مکان برای خرید ، حتماً وزن دقیق هر متر حفاظت از گوزن یا صورتحساب نهایی را درخواست کنید. این از سبک سازی و سوء استفاده احتمالی جلوگیری می کند.

رنگ محافظ شاخ گوزنی

پس از وزن هر متر حفاظت از گوزن ، دومین عامل تأثیرگذار در قیمت حفاظت از گوزن ، نوع رنگ حفاظت از گوزن است. همانطور که قبلاً نیز گفته شد ، رنگهای مایع رایج در بازار در برابر باران و آفتاب مقاوم نیستند. به دلیل مشکل در رنگ آمیزی محافظ شاخ گوزن بر روی دیوار ، بهتر است از رنگ های الکترواستاتیک مقاوم در برابر رطوبت و گرما استفاده شود. استفاده از رنگ کوره نیز نیاز به تخصص دارد. با پیش رنگ آمیزی ، تیم تولیدی ثامن ابتدا گریس را از آرمیچر خارج کرده و سپس به صورت پودر پراکنده می کند. به این ترتیب ، دوام بسیار طولانی تر خواهد بود. نقاشی شاخ گوزن بر روی دیوار بسیار مشکل است.

جوشکاری محافظ شاخ گوزن

در هر متر حفاظت از شاخ گوزن حدود 150 نقطه جوش وجود دارد. این قطعات گاهی به دو یا سه قسمت دیگر متصل می شوند و برخی میله ها فقط یک نقطه اتصال دارند ، بنابراین علاوه بر کیفیت بالای جوشکاری CO2 در مقایسه با جوشکاری الکترودها ، نیاز به جوشکاری آرماتور و جوشکاری کامل دارند. کیفیت جوش CO2 یا جوشکاری الکترود به هیچ وجه قابل مقایسه نیست. از نظر فنی ، با توجه به اینکه سپر گوزن به شکل نقاشی شده به فروش می رسد ، وجود گل جوش باعث می شود که سپر گوزن با شکل رنگ آمیزی شود. استفاده از جوشکاری الکترود در تولید حفاظت شاخ فقط یک اشتباه نیست.


منتشر شده در
دسته‌بندی شده در Uncategorized

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.