قاب فلزی – قاب فلزی قاب ثامن قیمت 09124403540


در صنعت ساختمان قاب فلزی کاربردهای زیادی دارد. در تمام درهای فلزی ساختمان از قاب استفاده می شود. انواع مختلفی از قاب ها وجود دارد. قاب های ساده ، فرانسوی (قاب فلزی) ، لبه ها و قاب های مکزیکی همه انواع قاب های فلزی هستند. چارچوب فلزی مطابق سفارش و اندازه مورد نظر مشتریان تهیه و به کارگاه ارسال می شود.

از سال 1996 ، گروه تولیدی ثامن درب در زمینه تولید چارچوب درب و لولا درب تخصص دارد. استفاده از مدلهای جدید لولا و قفل در خم شدن یکی از مدلهای ابتکاری در زمینه تولید قاب های فلزی درب است. یک قاب فلزی بسازید و با ضمانت به تمام نقاط کشور ارسال کنید. رضایت شما بزرگترین افتخار ماست.

قاب فلزی از ورق های خم شده 2 و 2.5 میلی متر ساخته شده است. بهترین مواد فلزی برای ساخت روکش فلزی پروفیل جهان و ساوه است. چندین مدل درب انبار وجود دارد که عموماً برای ساختمانهای سفارشی که انبار در یک طبقه قرار دارد موجود است. حفاظت از درب انبار بسیار مهم است. معمولاً یک انبار ، اولین قسمت ساختمان است که سارقان سعی می کنند با ترفندهای مختلف وارد آن شوند ، بنابراین می توانید از قاب ها استفاده کرده و درهای فلزی انبار را وصل کنید.

از آنجا که قیمت قاب فلزی بر اساس وزن آن تعیین می شود ، استفاده از پروفیل های سبک وزن یکی از راه های کاهش قیمت قاب فلزی است. به طور کلی ، قاب های فلزی از ورق هایی به طول 2 تا 2.5 مایل ساخته می شوند. نوع پروفیل قاب فلزی یکی از مهمترین نکات در کیفیت محصول نهایی است. نکته مهم و تاثیرگذار دیگر در قیمت قاب فلزی نوع جوشکاری قاب است. گروه تولیدی ثامن درب لولا و قفل های با کیفیت بالا را با دستگاه های برش و جوش CO2 نصب کرد. ساخت قاب در کارخانه های تولید کننده درب پارکینگ و درهای فلزی به صورت حرفه ای و با قیمت مناسب انجام می شود. قاب فلزی درهای ورودی آپارتمانها و ساختمانهای انبار به قاب نیاز دارند. قیمت یک قاب فلزی مکزیکی تنها از نظر وزن با یک قاب ساده متفاوت است. فریم های بیرونی که به فریم های مکزیکی نیز معروف هستند ، ظاهر بهتری نسبت به فریم های ساده دارند.

تیم تولیدی ثامن سعی کرد تمام سازه های فلزی ساختمان مانند درهای پارکینگ ، درهای حیاط ، انواع قاب ها ، کمپینگ ، دیوارپوش فلزی ، نرده راه پله ، نرده بالکن و تراس و درهای جلو و ورودی اتاق ها و ارائه می دهد. هنگامی که مشتری می خرید ، Dapmi این مجموعه خواهید شد. خدمات مشاوره ، اندازه گیری و نصب رایگان برای همه محصولات موجود است.

اهمیت استفاده از قاب فلزی قوی در ساختمان

قابهای قدیمی معمولاً از چوب ساخته می شدند که از ایمنی کافی برخوردار نبودند. امروزه قاب های فلزی بر اساس مدل های جدید و به روز شده به دلیل وجود ماشین های خم و برش مورد استفاده قرار می گیرند. یک طرح ساده قاب بیشتر برای ساختمانها و برجهای بلند استفاده می شود. فریم های فلزی ساده روی لولا ساخته شده و از ایمنی بسیار بالایی برخوردارند. در مورد استفاده از قاب های فلزی ، چنین قاب هایی در ساختمان ها قابل تخریب نیستند.

قاب فلزی آماده می فروشم

خدمات ثامن درب شامل طراحی و ساخت انواع قاب های فلزی ساده و مکزیکی در ابعاد مختلف می باشد. ابعاد و ارتفاع قاب درب فلزی دارای ارتفاع استاندارد 220 سانتی متر با عرض های مختلف مناسب محل مورد استفاده است. عرض استاندارد درهای اتاق خواب معمولاً 85 تا 95 سانتی متر است. عرض درب سرویس بین 65 تا 75 سانتی متر است. ویژگی قاب های درب ثامن این است که دارای ورق فلزی هستند که در داخل برش قاب سوراخ شده و دارای سوراخ های قفل شده ای است که در صورت بروز مشکل در لولا به مرور زمان می توان آنها را تعویض کرد. در این مدل هنگام نصب لولا بر روی قاب هیچ برآمدگی مشاهده نمی شود.

قاب فلزی

انواع قاب فلزی

همانطور که در بالا ذکر شد ، انواع مختلف قاب طراحی و تولید می شود. دوام و کیفیت فریم ها تقریباً یکسان است و بیشتر در شکل و نوع خمش متفاوت است. در زیر با انواع مختلف قاب فلزی آشنا خواهید شد.

  • محله فرانسویفریم فرانسوی و هزینه ساخت فریم فرانسوی

قاب فلزی فرانسوی بیشتر برای درهای جلو و درهای اتاق خواب مناسب است. ورودی اتاق خواب بدون قاب 85 ​​تا 95 سانتی متر است که پس از نصب قاب نهایی 75 تا 85 سانتی متر است و فضای داخلی فرانسوی 75 تا 85 سانتی متر است. برای خدمات 70 تا 80 سانتی متر ، که پس از نصب قاب 60 تا 70 سانتی متر است. به طور کلی ، این یکی از مهمترین مقیاس ها برای ساخت چارچوب نقشه ساختمان است. تیم تولیدی ثامن درب آماده همکاری با سازندگان ساختمان در ساخت قاب های مختلف و درهای انباری می باشد. برای اطلاع از قیمت فریم های فرانسوی می توانید با 021_56586755 -021_56586756 021 یا 09123403540-09124403540 تماس بگیرید.

  • کوارتت مکزیکیقاب مکزیکی (قاب قاشق)

قاب های منحنی خارجی که به قاب سطلی نیز معروف هستند ، می توانند در اندازه های مختلف با توجه به نیاز و سفارش مشتری ساخته شوند. کارخانه هایی که پروفیل تولید می کنند دو اندازه 3.5 و 4 سانتی متر تولید می کنند. در قسمت خم شدن درب ثامن می توانید اندازه های مختلف بسازید. چوب مکزیکی در ساختمان های کنار چوب درب ورودی به عنوان قاب پنجره upvc استفاده می شود. با توجه به ارتفاع 20.2 سانتی متر ، تولید کنندگان طول قاب هر شاخه را 60.6 متر برش می دهند.

  • یک قاب سادهیک قاب ساده

نوع دیگر قاب فلزی ، قاب ساده است. این نوع چوب فلزی ساده است. این قابهای فلزی ساده از مدل قدیمی که یکی از محبوب ترین قاب های فلزی در جهان است پیروی کردند. ساخت و ساخت این نوع چارچوب بسیار ساده است. قابهای فلزی معمولی بیشتر برای ساختمانهایی که از دیوارهای پیش ساخته استفاده می کنند استفاده می شود.

  • تفاوت چارچوب فرانسوی و مکزیکی

تفاوت بین قاب مکزیکی و فریم فرانسوی در عرض و ارتفاع پیچ ها است. شکل فریم های فرانسوی و مکزیکی متفاوت است. با توجه به انحنای بیشتر چوب مکزیکی ، وزن هر شاخه 15 درصد سنگین تر از چوب فرانسوی است. وزن هر شاخه از یک قاب فرانسوی با ضخامت 2 مایل 24 تا 25 کیلوگرم است که در مورد قاب مکزیکی بین 28 تا 29 کیلوگرم است.


منتشر شده در
دسته‌بندی شده در Uncategorized

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.