درب باغ – درب ثامن


طراحی درب باغ به عنوان اولین قسمتی که هنگام ورود به باغ با آن روبرو می شویم از اهمیت ویژه ای برخوردار است. تأثیر درب باغ روی ظاهر زیباتر باغ حتی بیشتر از درب ساختمان است. تصاویری از درهای باغی که در زیر مشاهده خواهید کرد از جمله لوکس ترین درب هایی است که برای انواع باغ طراحی شده است. سه نوع مواد اولیه معمولاً برای ساختن درهای باغ یا ویلا استفاده می شود. فلز یا آهن ، چوب ، ترکیبی از چوب و فلز

درب فلزی باغ

درب باغ آهنی

درب باغ ثامن

درب فلزی باغ

درهای باغ فلزی بدون شک با دوام ترین درب های باغ هستند. استفاده از فلز در ساخت درها همیشه باعث مقاومت درب به دلیل عوامل طبیعی مانند نور خورشید و باران و عوامل انسانی مانند تخریب و جراحت سارقان و مهاجمان می شود. درهای فلزی باغ ، اگر توسط طراحان حرفه ای ساخته شوند ، می توانند با هر سلیقه ای توجه همه را به خود جلب کنند. در گروه تولیدی ثامن درب ، انواع درب باغ را از چوب با فلز تولید می کنیم. این نوع درب باغ که به در باغ چوبی نیز معروف است دارای نمای چوبی مسطح است اما از فلز ساخته شده است. در مجموعه ثامن با فلز ، می توانیم انواع درهای باغ را طراحی و تولید کنیم که بتواند توجه همه را به خود جلب کند. شکی نیست که افراد سلیقه های متفاوتی دارند ، ما این توانایی را داریم که همه مدل های درب باغ را با فلز طراحی و اجرا کنیم. ساخت درب باغ با فلز می تواند ساده و ارزان یا سفارشی و لوکس باشد. نکته ای که هنگام خرید درب باغ باید به آن توجه کنید هزینه ای است که برای خرید درب باغ می پردازید ، این هزینه ها می تواند به طور قابل توجهی بر قیمت باغ شما هنگام فروش باغ تاثیر بگذارد. در میان درهای فلزی باغ نیز درهای ارزان قیمت باغ وجود دارد. 2 نوع درب باغ ارزان وجود دارد. درهای باغ از پروفیل و ورق و درهای باغ از پروفیل و قطعات جعلی یا طرح دار. یکی از مهمترین نکاتی که هنگام ساختن درب باغ باید بیشتر به آن توجه شود ، مقاومت درب در برابر پوسیدگی و ایمنی درب است. با توجه به وجود آب در باغها ، کیفیت و استاندارد بودن رنگها و سایر مواد مصرفی بسیار مهم است.

درب چوبی باغ

درب چوبی باغ

درب چوبی باغ

درهای چوبی باغ یکی از قدیمی ترین درهای باغ است. در گذشته استفاده از درهای باغ به دلیل ارزان بودن و در دسترس بودن چوب رایج بود. درهای چوبی باغ دارای اشکالات بزرگی است که امروزه فقط برخی از افراد از این نوع درب استفاده می کنند. کریس ، عدم وجود رنگ ، ایمنی پایین درب های چوبی و قیمت بالای چوب با کیفیت باعث شده است که استفاده از چوب به عنوان درب پارکینگ به حداقل برسد. به کسانی که قصد استفاده از درهای چوبی را دارند پیشنهاد می کنیم از انواع درب باغ ، گروه تولید طرح چوب ثامن درب دیدن کنند. این درها همانند درب های چوبی ساخته می شوند با این تفاوت که به جای تیرهای چوبی ، از قطعات فلزی با همان شکل و اندازه استفاده می شود. رنگ درهای چوبی قطعاً بسیار زیبا تر و با دوام تر از رنگ چوب است. نوارهای چوبی نیز توسط استادان رنگ ایجاد می شوند.

درب باغ ارزان

درب باغ ارزان

درب فلزی باغ ارزان

همانطور که در بالا ذکر شد ، درهای ارزان باغ نوعی درب فلزی باغ هستند که از پروفیل و ورق ساخته شده اند. معمولاً شکل این مدل درب باغ بسیار ساده است. کلاف های این درها از پروفیل ساخته شده اند و فضای داخلی این درها را با انواع ورق های ساده و طرح دار می پوشانند. وزن یک درب فلزی ساده باغ نسبت به درب های دیگر بیشتر است ، اما با توجه به اینکه در این نوع درب باغ از قطعات گران قیمت استفاده نمی شود ، قیمت تمام شده این نوع درب باغ نسبت به سایر درها مناسبتر است. هنگام ساختن هر درب باغی ، به خاطر داشته باشید که اگر سازنده درب باغ آماتور باشد یا ابزارهای مناسب را نداشته باشد ، قطعاً درب را بدون کیفیت و بدون ایمنی دریافت خواهید کرد. نوع دیگری از درهای ارزان قیمت باغ ، درب باغ است که از قطعات جعلی و سایر قسمتهای گل حصار در ساخت درب باغ ساخته شده است. درهای باغی فرفورژه یکی از زیباترین درب هایی است که به عنوان دروازه باغ طراحی شده است. این درها برای گزینه های دیگر مانند ویلا و ویلا نیز استفاده می شود. بسیاری از افرادی که با درهای باغی از جنس فرفورژه روبرو هستند ، به دلیل زیبایی خود ، معتقدند که قیمت این مدل درب باغ نسبت به سایر درها بیشتر است ، در حالی که قیمت درب های باغی فرفورژه سبک تر از یک درب باغ زیبا و در مقایسه با سایر درها است ، بجز درهای فلزی مناسب ترند.

قیمت درب باغ

قیمت درب باغ

قیمت درب باغ

مدلهای مختلفی از درهای باغ وجود دارد که هر کدام از مواد مختلف ساخته شده اند. هر درب باغ ویژگی های خاص خود را دارد. قیمت درب باغ بستگی به جنس مواد مصرفی و ویژگی ها و نکات موجود در درب باغ دارد. همانطور که در قسمت بالا ذکر شد ، برخی از درهای باغ ، به ویژه درهای باغ ویلا ، به مراقبت و زمان بیشتری بین ساخت و آهنگری نیاز دارند ، این نوع درها که بیشتر شامل درهای باغی از جنس فرفورژه و درهای باغ لوکس است ، وزن کمتری دارد و قیمت بالاتری دارد. به نحوه محاسبه قیمت دقیق درب باغ برای اینکه بتوانید قیمت دقیق یک در را محاسبه کنید ، از سازنده وزن درب بپرسید و آن را در قیمت بر حسب کیلوگرم ضرب کنید. با این روش می توانید قیمت خرید درب باغ را با دقت بیشتری محاسبه کنید. هزینه رنگ آمیزی درهای باغ در صورتی که از نوع الکترواستاتیک باشند ، کیلویی 4000 هزار تومان است. برای رنگ آمیزی در فر ، تمام درزهای درها باید با مواد مخصوصی بسته شوند تا درب به مرور پوسیده و زنگ نزند. آب بندی در رنگهای معمولی انجام نمی شود. هنگام خرید ، تمام قسمتهای درب باید محاسبه و حساب بسته شود. در برخی موارد ، آهنگران معمولی قیمت لولا و برخی ابزار و اتصالات را از صورتحساب مشتری محاسبه می کنند. در صورت امکان از فروشنده بخواهید درب باغ را کامل و بسته بندی شده اعلام کند. درب های تک لنگه یا دوجداره ، ابعاد و اندازه ، درب باغی ریل یا اتوماتیک بر قیمت درب باغ تاثیری ندارد. متأسفانه هنوز سودجویانی هستند که ابعاد یک قسمتی و دو قسمتی را بهانه ای برای افزایش قیمت قرار داده اند.

رنگ درب باغ

یکی از عواملی که بر زیبایی درب باغ تأثیر زیادی می گذارد ، نوع رنگ درب باغ است. بسیاری از مردم در ابتدا تصور می کنند که رنگ درب باغ مهم نیست. این طرز فکر کاملاً اشتباه است ، استفاده از تکنولوژی و تجربه باعث شده است که درب باغ به روش های مختلف رنگ آمیزی شود. یکی از رایج ترین روشهای نقاشی امروزه پتینه کاری درب باغ است. در این روش ، ابتدا باید در فر را رنگ آمیزی کنید ، صرف نظر از رنگی که رنگ زمینه را انتخاب می کنید ، مهم است که پس از رنگ آمیزی درب باغ در داخل فر ، در را در کوره برای استفاده از پتینه رنگ آمیزی کنید. سلیقه و سفارش مشتری ، پتینه با مهارت یک قطعه برجسته را با قلم پردازش می کند. به این ترتیب ، قسمت های مجلل در به راحتی قابل تشخیص بوده و نمای بسیار زیبایی از درب باغ شما ایجاد می کند. رنگ چوب یکی از زیباترین رنگهای کاری برای درهای باغ است. این نوع رنگ بیشتر در سطوح صاف و پروفیل های ساده استفاده می شود. در این روش باید در را با دست رنگ آمیزی کرد. ابتدا ، درب با یک لایه محافظ به نام Zed Zang پوشانده شده است. پس از خشک شدن ، رنگ روغن به سطح درب اعمال می شود و در آخرین مرحله ، شیارهای چوب توسط استادان با ابزارهای دست ساز ایجاد می شود.


منتشر شده در
دسته‌بندی شده در Uncategorized

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.