حصار برای تراس و بالکن


تراس ها و بالکن ها قسمتهایی از ساختمان هستند که برای محافظت از جان اعضای خانواده و جلوگیری از نفوذ مزاحمان و سارقان به حفاظت نیاز دارند. بالکن ها و تراس ساختمان ها در نمای ساختمان قرار دارند ، بنابراین انواع مختلف نرده تراس و نرده بالکن طراحی و نصب می شود. گروه تولیدی ثامن درب تولید کننده نرده های تراس و بالکن در طرح های مختلف است. شماره تلفن 56586755-021 در ساعات اداری و شماره تلفن همراه 09123403540 آماده مشاوره به شما عزیزان تمام وقت است. در این مقاله سعی می کنیم شما را با انواع نرده های تراس و بالکن آشنا کنیم. برای این منظور ، در این قسمت می توانید تصاویر مختلف از انواع نرده بالکن و نرده تراس را مشاهده کنید.

استاندارد نرده های بالکن و تراس از نظر ارتفاع چگونه است و؟؟

ارتفاع نرده بالکن یکی از مهمترین نکاتی است که هنگام برنامه ریزی و ساخت باید در نظر بگیرید. در گذشته نه چندان دور ، ارتفاع این محصول بین 75 تا 90 سانتی متر بود ، با توجه به اینکه بالکن و تراس پرتگاه محسوب می شود ، این ارتفاع قطعاً کم است و بهتر است ارتفاع بین 100 تا 130 سانتی متر باشد. البته واحدهای زیرین باید تمام فاصله بالکن را از کف تا سقف طی کنند تا از ورود سارقان و مزاحمان جلوگیری شود. در ادامه ، ما با این نوع حصار که حصاری تاشو است (محافظ بالکن و تراس نورد شده) برخورد می کنیم. نکته دیگری که بسیار مهم است فاصله بین قسمتهای حصار تراس است. اگر جعبه محافظ تراس را در نظر بگیرید ، هیچ نقطه ای از این جعبه نباید بزرگتر از 12 سانتی متر باشد. با توجه به اینکه کودکان نیز به تراس دسترسی دارند و گاهی در بالکن تنها هستند ، فاصله بین قطعات نباید به حدی باشد که درز بتواند از حصار عبور کند. استاندارد این قسمت از حصار برای تراس و بالکن 12 سانتی متر است. بنابراین ، ارتفاع نرده بالکن باید حداقل 110 سانتی متر باشد. توجه داشته باشید که در جعبه بالکن و تراس ، فاصله بین قطعات نباید از 12 سانتی متر تجاوز کند.

انواع نرده ها برای بالکن ها و تراس ها از نظر مواد و مواد اولیه به سه دسته اصلی تقسیم می شوند:

از نظر طراحی و سبک ، نرده های راه پله در چندین سبک مختلف ساخته می شود که تولید کنندگان نرده مخصوص بالکن و تراس سعی دارند در زمینه فعالیت خود در سبک های مختلف به بازار عرضه کنند. طراحی نرده بالکن و نرده برای تراس:

  • حصارهای مدرن برای تراس و بالکن
  • نرده های کلاسیک برای تراس و بالکن
  • نرده های لوکس برای تراس و بالکن

نرده های فلزی ساده برای تراس و بالکن

بسیاری از شما انواع مختلفی از این نوع حصار بالکن را در ساختمان ها مشاهده کرده اید که در رنگ های مختلف با استفاده از نرده پروفیل یا ورق فلزی به قیمت بالکن یا تراس ساختمان نصب شده است. با توجه به اینکه تکنولوژی استفاده از مواد اولیه مختلف و جوشکاری آنها در ایران کمتر از یک دهه است که استفاده می شود ، اکثر ساختمان ها از این نوع نرده بالکن استفاده کرده اند.

نرده های تراس و بالکن های فرفورژه

یکی از قطعات مورد استفاده در ساخت درها و سازه های مختلف ساختمان در دهه گذشته بدون شک آهن فرفورژه است. حصار برای تراس و بالکن آهن فرفورژه بدون شک یکی از زیباترین سازه های فلزی است که می توان از آن برای حصار محافظ ساختمان شما استفاده کرد. نرده های فرفورژه بسیار متنوع هستند ، اما در عین حال ، اگر از یک شرکت یا کارخانه تولید نرده های فرفورژه خرید می کنید ، می توانید مطمئن باشید که آنها تمام استانداردهای لازم را برآورده کرده اند. نرده های فرفورژه برای بالکن ها و تراس ها معمولاً دارای اشکال پیچیده ای هستند که زیبایی و تجمل خاصی دارند. نرده های بالکن آهنی فرفورژه را می توان در سبک های کلاسیک و لوکس استفاده کرد.

حصار بالکن CNC

منحصر بفرد حصار برای تراس و بالکن جدید ، که از همه نظر عالی است ، حصار CNC و لیزری است. نرده های CNC برای تراس و بالکن دارای ظرفیت بسیار بالایی هستند. امکان درج آرم یا اشکال مختلف با برش لیزری یا CNC یکی از مهمترین مزایای چنین نرده هایی برای بالکن و تراس است. در عین حال ، با توجه به طرح های موجود برای حفاظت استاندارد بالکن CNC ، اندازه گیری بین قطعات به طور قطع آسان تر است. یکی دیگر از مزایای مهم نرده ها و تراس های فلزی برای ساختمان هایی که بالکن آنها در نمای ساختمان قرار دارد این است که در داخل بالکن قابل مشاهده نیستند.

حصار مدرن برای تراس بالکن

حصارهای مدرن برای تراس و بالکن، یکی از بهترین نرده ها برای تراس و بالکن است. در مجموعه ثامن درب توانستیم مدلهای بسیار زیبایی را به سبک معاصر با استفاده از ایده ها و مدلهای موجود خلق کنیم. سبک و طراحی تراس ها و بالکن های مدرن به شدت به مواد اولیه وابسته است. امروزه بیشتر خانه ها دارای حیاط یا بالکن کوچک و بزرگ هستند. بالکن ها و تراس ها نیز بسیار کوچک هستند و فضای محدودی دارند ، اکثر مردم احساس می کنند که این بالکن ها قابل تزئین نیستند. ما انواع مختلفی از نرده و تراس بالکن مدرن را طراحی و تولید کرده ایم که در تزئین و زیباسازی نما و دسترسی به فضا برای ایده کمک شایانی می کند. به سبک نرده های بالکن مدرن ، نرده های بالکن و محافظ تراس کابلی یکی از انواع نرده های بالکن مدرن است. در واقع سازه های کابلی که ظاهری بسیار مدرن و جذاب دارند می توانند انتخابی مطمئن و مقرون به صرفه باشند.

نرده بالکن و حفاظت کلاسیک از تراس

نرده های بالکن کلاسیک باعث ایجاد حس بالکن های قدیمی و نوستالژی قدیمی می شود. انواع مختلف نرده بالکن و نرده های کلاسیک در طرح های مختلف ساخته شده است که در زیر تصاویری از بهترین نرده های کلاسیک را در اختیار شما قرار می دهیم. از سبک های کلاسیک مدرن استفاده کنید تا نمای بیرونی ساختمان شما بی نظم نشود. انواع مختلف نرده بالکن و محافظ تراس کلاسیک از فلز در طرح چوبی ساخته شده است که از نظر ایمنی و زیبایی بسیار ایمن تر از نرده های چوبی برای تراس است. نرده های بالکن کلاسیک یا نرده های تراس بیشتر از نرده های سنتی یا چوبی تولید می شوند. در این روش از ورق های فلزی با ضخامت 3 تا 5 میلی متر به جای تیرهای چوبی استفاده می شود. در صورت نیاز به طراحی خلاقانه و زیبا ، می توانید با طراحان گروه فلز ثامن تماس گرفته و با توجه به نمای ساختمان خود ، حصار تراس زیبا و مناسب را درخواست کنید.


منتشر شده در
دسته‌بندی شده در Uncategorized

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.