اردواز شیروانی – تولید ثامن درب اردواز شیروانی 09121431055


ارواز شیروانی – فلز ارواز امروزه یکی از بهترین گزینه ها برای درهای جلو و درهای ماشین در ساختمان است.

اردواز شیروانی

اردواز چیست؟

اردواز در اصل نوعی گرانول معدنی است که در صنعت ساختمان برای درهای ورودی ساختمانها استفاده می شود. سر درب نام فارسی اردواز است. مقاومت آرد به دلیل وجود فیبر و سیمان زیاد است. با توجه به پیشرفت تکنولوژی و استفاده از مواد اولیه مطلوب در کلیه صنایع ، ورق های فلزات آهنی به عنوان مواد اولیه برای ساخت سر درها (اردواز) استفاده می شود. انتقال اردوگاه از سیمان به ورق های رنگی زیبا به منظور زیباسازی نمای ساختمان انجام می شود. پانل های قوی در اشکال مختلف ساخته می شوند. شیب اردواز به تعداد پله های اردواز بستگی دارد.

پشت بام

آنچه در این مقاله خواهید خواند

انواع آرد

انواع آرد

انواع مختلفی از آرد به عنوان روکش در ساختمان ها و آلاچیق ها وجود دارد.

پشت بام

آرد سیمان

کمپ های سیمانی اولین نوع کمپ هایی هستند که بدون رنگ ساخته می شوند و رنگی مشابه رنگ سیمان دارند. این نوع برگ پیشاهنگ در شهرها کمتر مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع آرد در ساختمان ها استفاده نمی شود زیرا قابل شستشو نیست.

اردوگاه های فلزی

ورق های فلزی چندین سال محل مصالح سیمانی روی نمای ساختمان را پوشانده اند. شکل پذیری و تنوع رنگ کوره ها از مزایای استفاده از فلز به جای ورق سیمان است. ورق های فلزی قوسی و معمولاً رنگ آمیزی شده در قسمت های شیروانی ، سپر ، سر و سرامیک استفاده می شود. این ورق ها در ضخامت ها و رنگ های مختلف در بازار موجود است.

سقف شیروانی بالای در

از سال 2015 گروه تولیدی ثامن درب بنا به نیاز مشتری اقدام به تولید انواع ساختمانهای اردواز (سر در) می کند. انواع مختلفی از روکش ها مانند پنجره های جلویی و دیوارهای ساختمان (فلاشینگ) ، سقف ویلا (اتاق زیر شیروانی) و روکش بالای غرفه ها با کادر متخصص و مجرب طراحی و تولید می کند.

آرد از روی در

برای مشاوره رایگان و دیدن نمونه های جدید اردواز و درب ساختمان می توانید با -56586755 -56586755-09123403540 _09124403540 تماس بگیرید.

درب سقف ارواز

طراحی سقف و درب

ایمنی و زیباسازی دو عامل مهم در ساخت ساختمان ها و درهای ساختمان است. استفاده از مواد اولیه مرغوب تأثیر عمده ای بر عملکرد اردواز دارد. اردواز قسمتی از ساختمان است که همیشه در معرض آلودگی هوا قرار دارد. به خاطر داشته باشید که گرد و غبار موجود در هوا باعث کدورت و کدورت اردواز می شود ، بنابراین استفاده از مواد اولیه و رنگ برای کوره ها باعث می شود که ساختمان شما مقاومت بیشتری در برابر آلودگی ، برف و باران داشته باشد.

ارواز بالای در شیروانی

انتخاب رنگ پرنعمت یکی از نکاتی است که مشتری به آن توجه می کند. قبل از اجرا ، هنگام انتخاب رنگ اردو دقت کنید تا رنگ اردوگاه متناسب با نما و شکل ساختمان شما باشد.

درب سقف ارواز

شاسی و عایق بندی اردوگاه نیز یک نکته مهم است که بین اردوگاه و شیروانی بسیار مهم است. استفاده از پروفیل های ضخامت 2.5 میلی متر با عرض مناسب همراه با عایق مناسب می تواند دوام ساختمان شما را افزایش دهد.

اردواز شیروانی

داشتن شیب مناسب و سیستم تخلیه آب باران کانال نیز یکی از نکات مهمی است که هنگام اجرای اردوگاه و سقف های وسیع و شیبدار بسیار مهم است. اگر قصد دارید از این نوع ساختمان به عنوان سقف شیروانی استفاده کنید ، این امر اهمیت بیشتری پیدا می کند. تخلیه مناسب و اصولی آب باران مطمئناً می تواند آرامش را به ارمغان آورد. مطمئناً لبه هایی را مشاهده کرده اید که آب باران از لبه ها جاری می شود. عمق كافي كانال و قرار دادن زهكش هاي مناسب از عوامل م inثر در هدايت آب باران از سطح سنگ است.

اردواز شیروانی

مشخصات فنی اردواز

اردواز می تواند فشار 150 تا 200 گره در متر مربع را تحمل کند. اردوگاه های موجود در بازار در ابعاد 30 60 60 سانتی متر ، در بسته های 10 تا 17 موجود است. اردوگاه به شکل ورق با شکل ساده و هلالی و به شکل پله ساخته شده است. اردواز در انواع مختلف تولید می شود. در صورت تمایل مشتری به رنگ خاصی می تواند با شماره 09123403540 تماس گرفته و رنگ مورد نظر را سفارش دهد. رنگ برگهای کمپ به شکل کوره الکترواستاتیک است.

مزایای ورق های پیشاهنگ

از آنجا که ورق کمپ تحت فشار ساخته می شود ، خواص مشابهی با سنگ دارد. اردواز بسیار سبک است و مقاومت بسیار بالایی دارد. سبک بودن سقف در برخی موارد ، مانند زلزله یا هر گوته ، احتمال سقوط یک مزیت بسیار بزرگ است. نصب سریع ، قیمت مناسب ، تنوع رنگ بتن ، استقلال از عایق ها ، زیباسازی نما از مزایای پانل های پیشاهنگ است.


منتشر شده در
دسته‌بندی شده در Uncategorized

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.